Výroba nálepek

Podle zadání od zákazníků vyrábíme všechny druhy nálepek. Tyto druhy se liší zejména podle materiálu, ze kterého jsou vytvořeny. Základní rozdělení nálepek je: Wallwrap, PVC nálepky a klasické papírové nálepky s lesklým filmem na povrchu.

Wallwrap: Požívá se pro polep větších ploch interiéru, jako jsou stěny, dveře atd. Velkoformátový rozměr umožňuje vyzdobit pokoj, kancelář, klubovnu, nebo třeba oblíbené místo štamgastů v restauraci, vlastním originálním motivem. Jedna se tedy o výrobu jednoho, nebo malého množství kusů.

PVC nálepky: Jsou odolné proti otěru a omytí, což umožňuje výlep na nejrůznější místa, kde je požadována dlouhodobější stálost. Výhodou PVC nálepek je možnost volby jakéhokoliv ořezu (tvaru). Rozměr může být od cca 8 cm, minimální počet je 100ks. Maximální rozměr je cca 110*44cm, minimální počet je 5 ks.

Papírové nálepky: Mají lesklý povrch, ale nejsou dlouhodobě odolné proti dešti. Vyráběné rozměry jsou jakékoliv obdelníky a čtverce od 5cm po 40cm. Mnimální počet je 500ks od jednoho motivu.

blank
  • bn nl

Přihlášení