Časté dotazy

Jakým způsobem mohu objednat zboží?

Nejlepší způsob objednání je přes email, kde se upřesní konkrétní požadavek zakázky, včetně zaslání dat. (loga, motivy, atd.)

Jak dlouho trvá výroba?

Zakázková výroba je velmi individuální a nelze obecně říci, jak dlouho výroba jednotlivých zakázek trvá. Pravidlem je, že termín výroby přibližně sdělíme po obdržení konkrétní objednávky.

Jakým způsobem probíhá předání zboží a platba?

Zboží standardně posíláme prostřednictvím PPL. Zároveň je možné předat zboží i osobně v naší pobočce na Praze 7. Platba za zboží probíhá při předání. U PPL tedy na platba dobírku a v pobočce platba v hotovosti. U specifických zakázek si vyhrazujeme možnost požadovat platbu zálohy předem.

V jaké formě přijímáte grafické podklady pro výrobu?

Ideální je dodání v křivkách, nebo běžných grafických souborech v kvalitním rozlišení. V některých případech lze využít také práce našeho grafika. 

Jak se určí cena zakázky?

Cenu zakázky sdělíme před započetím výroby a počkáme na schválení od zákazníka. Kalkulace je tvořena na základě náročnosti výroby, druhu výrobních materiálů, počtu vyráběných kusů a dle požadavku na termín dodání. Pravidelní zákazníci získávají věrnostní slevy.

Lze vyrobené zboží reklamovat?

Relamace se řídí platným obchodním zákoníkem. Zakázkově vyráběné zboží spadá do kategorie "smlouva o dílo".

Jak mám potištěný textil prát?

U všech potiskávaných textilií platí, že je vhodné dodržovat základní zásady péče o textil. Šetrným praním dosáhnete maximální trvanlivosti. Doporučujeme prát textil porubu v teplotě do 40°C, nepoužívat sušičku a agresivní aviváže a také nežehlit přes potisk.

Mám zájem o výrobu sortimentu, který na webu nezmiňujete.

V případě specifičtějších požadavků nás neváhejte kontaktovat. Máme zkušenosti s výrobou širšího spektra produktů, než které jsou na našem webu zmíněny.

Jste plátci DPH?

ANO

Přihlášení